Software Engineer

Location: Zagreb, Croatia

ReversingLabs je tvrtka osnovana 2009. godine sa ciljem borbe protiv slijedeće generacije inteligentnih sigurnosnih prijetnji u IT industriji. Naša misija je jednostavna: koristeći naše iskustvo i ekspertizu iz svijeta IT sigurnosti ponuditi organizacijama vrhunska rješenja za otkrivanje prijetnji. Naši klijenti su antivirusne kompanije, proizvođači sigurnosnih rješenja, vladine organizacije, banke i velike korporacije. Pored Hrvatske, ReversingLabs ima podružnice u SAD-u i u Švicarskoj. Tim u Zagrebu je primarni tim za razvoj proizvoda.

Opis posla

ReversingLabs kandidatu pruža priliku da utječe na razvoj naših cyber security proizvoda. Kandidat će između ostalog raditi na algoritmima koji analiziraju malware i goodware uzorke te ih klasificiraju. Za razvoj se, na razini firme, koriste Python i C++ programski jezici. Idealan kandidat je onaj koji voli rješavati zahtjevne programerske izazove iz područja obrade velike količine podataka, distribuiranih računalnih arhitektura, naprednih algoritama, skalabilnosti i optimizacija.

Uvjeti

  • 1 godina programerskog iskustva u komercijalnom okruženju
  • Poznavanje Python programskog jezika
  • Solidno poznavanje algoritama i struktura podataka
  • Iskustvo sa programiranjem na Linux operativnom sustavu
  • Dobro poznavanje engleskog jezika

Prednosti

  • Iskustvo sa konkurentnim programiranjem
  • Poznavanje NoSQL i/ili SQL baza podataka
  • Poznavanje alata: RabbitMQ, Docker, Git

Ostalo

Prijave se primaju isključivo putem linka jobs@reversinglabs.com. Kontaktirati ćemo samo kandidate iz užeg izbora.

Stručna sprema

Visoka stručna sprema

Jezici

Engleski

Plaća

Vrlo kompetitivna, prema iskustvu

Vrsta zaposlenja

Stalni radni odnos

Back to Careers Page